Призначити належного користувача можливо у будь-якому зручному #СервісніЦентриМВС або онлайн у кабінеті водія чи Дії.

Дата: 25.07.2024 16:55

Фото без опису

Належний користувач - це про спокій і ваші збережені нерви. Це особа, яка на законних підставах користується транспортним засобом , що їй не належить.

У кабінеті водія власника має відображатись свідоцтво про реєстрацію автомобіля, а в особи, яка керуватиме цим авто, – посвідчення водія відповідної категорії. Під час оформлення заявки вносяться електронні адреси й номери телефонів учасників угоди, а також ідентифікаційний номер майбутнього належного користувача. Власник та належний користувач можуть оформлювати документи на відстані завдяки цифровим підписам.

При оформленні послуги в Дії, власник авто створює запит на «шеринг» у вигляді QR-коду. Водій сканує цей код з телефона власника і підтверджує намір стати належним користувачем.

Більше про послугу у новині 👉 http://surl.li/guaceq

МВС України/Головний сервісний центр МВС