Ми-соколи! Очі та крила сучасної війни. Приєднуйся до нас. Опануй свого птаха. Разом до Перемоги!

Дата: 26.07.2024 11:52

Фото без опису

Якщо хочеш жити - потрібно летіти, летіти із останніх сил. Летіти до обмріяного обрію свободи та волі. Але цей шлях не буде простим. Шквальні вітри, урагани, грози будуть намагатися сбити з курсу, хижі тварини намагатимуться вполювати на землі.

Цей шлях - не міграція на сезон утеплі краї. Бо сьогодні ми не перелітні птахи. Ми не ластівки і не жайворонки.

⠀⠀⠀⠀

Ми-соколи! Адже не дарма цей птах є одним із символів визвольної боротьби за Незалежність вже не перше століття. І поруч з нами «сучасні птахи» кружляють в пошуках здобичі. Очі та крила сучасної війни.

⠀⠀⠀⠀

Приєднуйся до нас. Опануй свого птаха. Разом до перемоги🇺🇦⚔️заповнюй анкету https://join.ngu.gov.ua/

15 БрОП НГУ ім. Героя України лейтенанта Богдана Завади

Національна гвардія України