Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

70% автобусів заїжджають на кордон вчасно: як працює слотування в системі єЧерга

Дата: 14.08.2024 12:21
Кількість переглядів: 36

Фото без опису

Слотування у системі єЧерга для перетину кордону вже доступне на 16 пунктах пропуску. Це можливість бронювати час перетину кордону як для регулярних, так і нерегулярних автобусних перевізників. Завдяки цій можливості вже 70% автобусів заїжджають на пункт пропуску без потреби очікувати у фізичній черзі відповідно до попереднього онлайн-запису.

💬«Результати впровадження функціоналу бронювання часу на перетин кордону автобусами вже демонструють свою ефективність. За останні два місяці ми фіксуємо, що 70% автобусів заїжджають на пункт пропуску вчасно – у межах однієї години від забронього часу. Це свідчить про значний прогрес у полегшенні та прискоренні процесу перетину кордону для пасажирів. Нагадаю, що минулого літа у середньому пасажири проводили в черзі 7 годин.

Також важливо, що завдяки впорядкуванню руху перед пунктом пропуску, що робить єЧерга, ми також зменшуємо час, який автобус з пасажирами проводить у пункті пропуску. Наразі середній час проходження контрольних процедур на українському боці кордону складає близько 80 хвилин. Разом з тим, ми бачимо, над чим ще треба працювати та де варто оптимізувати процедури. Це перші результати, які підтверджують, що єЧерга суттєво допомагає вирішити ключову проблему пасажира – годинні черги в автобусі перед кордоном. Разом з тим, ми продовжуємо роботу як над тим, щоб збільшити пропускну спроможність кордону, так і поширити зручний функціонал на інші пункти пропуску», — зазначив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Serhiy Derkach.

Наразі опція слотування доступна на всьому українсько-румунському кордоні, 10 пунктах пропуску з Молдовою та найбільшому пункті пропуску з Польщею – «Ягодин – Дорогуськ». Ще на 12 пунктах пропуску єЧерга працює без слотування, за принципом «живої черги» лише з потребою реєстрації в системі. Це потрібно для аналізу навантаження на кордон, щоб згодом масштабувати опцію слотування і на ці пункти пропуску.

Детальніше про перші результати поширення опції слотування – в інфографіці.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізує Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури у співпраці з Міністерство цифрової трансформації України, Укртрансбезпека, Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, Державна митна служба України та Державна прикордонна служба України за сприяння Проєкт “Підтримка цифрової трансформації”, що фінансується USAID і UK Dev. Партнер проєкту – Фонд Східна Європа

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь