Увага важлива інформація! Розширення загону «Злі птахи» та набір у наші лави!

Дата: 07.10.2024 11:19

Фото без опису

Якщо бажаєш мобілізуватись в сучасний підрозділ, де життя кожного бійця є найвищою цінністю, а ретельність у плануванні операцій поєднується з жагою перемоги та люттю до ворогів, пиши нам на:

recruit@zliptakhy.com

Нам потрібні від тебе резюме чи коротка інформація, заповнити форму та пройти онлайн-співбесіду.

У нас залишилося ще вакансії пілотів “Бекфаєр”, інших БпЛА, водіїв та інженерів.

Ми забезпечимо супровід рекрутів від моменту отримання відношення до прибуття до нас. Далі навчальний курс, тренування на полігоні, навчання з нашими досвідченими ветеранами, а потім цікава бойова робота зі знищення москальських скотиняк.

Разом до перемоги!

Злі птахи. Крила та лють.

Херсонський обласний ТЦК та СП