Світ без бар'єрів - це світ рівних можливостей!

Дата: 08.10.2024 17:30

Фото без опису

💁‍♀️Херсонська обласна служба зайнятості постійно працює над тим, щоб кожен громадянин, який звертається із своїм запитом, міг безперешкодно і швидко отримати весь спектр наших послуг та реалізувати свій потенціал на ринку праці.

Тож, що ми пропонуємо?

🔸️ Працевлаштування та кар’єрний розвиток.

Наші фахівці знайдуть для вас роботу з урахуванням перспектив вашого професійного та кар’єрного зростання.

🔸️ Професійне навчання.

Це, зокрема, здобуття освіти за ваучерами, а також навчання в закладах освіти Державної служби зайнятості.

🔸️ Соціальний захист у період безробіття – надання статусу безробітного та виплата допомоги по безробіттю.

🔸️ Участь в грантових програмах, завдяки яким можна розширити чи започаткувати свій бізнес.

☝️Більшість з цих послуг можна отримати в онлайн форматі не виходячи з дому, що неабияк полегшує доступ до них.

💫Про різноманітні соціальні послуги та підтримку з боку недержавних організацій можна дізнатися на сайті Державної служби зайнятості у вкладці «Єдине вікно послуг» https://www.dcz.gov.ua/onewindow , де зібрані сотні програм підтримки для внутрішньо переміщених осіб, ветеранів, людей з інвалідністю.

✅Також, реалізовуємо компенсаційні програми, зокрема за облаштування робочого місця для людей з інвалідністю та за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та молоді.

Продовжуємо разом будувати безбар’єрне суспільство, де кожен почуватиметься комфортно!

🔗А щоб вам було легше розібратися з філософією безбар’єрності, пропонуємо ознайомитися з "Довідником безбар’єрності": https://bf.in.ua/

Херсонський обласний центр зайнятості