Ветерани зможуть отримати до 1,5 мільйона гривень на власний бізнес

Дата: 08.10.2024 11:17

Фото без опису

Український ветеранський фонд оголошує про старт 11-го конкурсу з підтримки ветеранського бізнесу “Варто 11.0”.

💬“Фінансування ветеранського підприємництва — це інвестиція не лише в бізнес, а й у розвиток української економіки. Переможці попередніх конкурсів ВАРТО уже створили 731 робоче місце у своїх громадах та сплачують податки у місцеві бюджети. Наша мета — підтримати ветеранів, які прагнуть розвивати власну справу та працевлаштовувати тих, хто потребує роботи, зокрема й інших ветеранів”, — зазначила в.о. виконавчого директора Українського ветеранського фонду Юля Кіріллова.

Взяти участь у конкурсі можуть:

▪️ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці;

▪️дружина або чоловік ветерана, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці, у разі, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я;

▪️юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за рік до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

📅Заявки прийматимуть з 8 до 18 жовтня (18:00 за київським часом). Переможці конкурсу стануть відомі 29 листопада.

Детально про умови конкурсу — на сайті Українського ветеранського фонду: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-11-0/

Український ветеранський фонд Мінветеранів