На Закарпатті відкрили модульне містечко для переселенців

Дата: 13.10.2024 10:17

Фото без опису

Воно з’явилося в селі Нересниця за підтримки благодійного фонду «Карітас Чеська Республіка» та «Людина у скруті» (Словацька Республіка).

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив тимчасовий виконувач обов’язків голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

❗️Містечко складається із 10 будинків. Кожен з них повністю укомплектований меблями, має всю необхідну техніку, кухонне приладдя та речі для комфортного проживання.

За фінансової підтримки Закарпатської ОВА, обласного та місцевого бюджетів на об’єкті обладнали комунікації й провели благоустрій території.

❗️У модульному містечку проживають родини з-поміж ВПО. Вони евакуювалися з Харківської, Херсонської, Донецької та Запорізької областей.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України