ДП “Документ” анонсувало підвищення вартості сервісних послуг оформлення окремих документів. Чого торкнулися зміни?

Дата: 17.10.2024 09:33

Фото без опису

Отож, з 7 жовтня 2024 року змінюється вартість таких пакетів сервісних послуг паспортно-міграційного характеру в підрозділах ДП “Документ”:

✅Оформлення громадянам України паспортних документів - 650 грн.

✅Оформлення іноземцям та особам без громадянства документів міграційного характеру - 1250 грн.

✅Обмін посвідчення водія - 950 грн.

✅Обмін свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу - 950 грн.

✅Проставлення апостиля - 650 грн.

❗️Важливо!

1️⃣Зміни стосуються вартості послуги, яка надається ДП “Документ”, а не про вартості самого документа. Так, вартість бланка та адміністративної послуги залишається незмінною.

Наприклад:

▪️ для громадян, які досягли 14-річного віку, та отримують паспорт громадянина України вперше адміністративна послуга з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки є безоплатною в підрозділах Державної міграційної служби або в разі звернення за оформленням документа через ЦНАП, однак за послугу в ДП “Документ” слід заплатити 650 грн:

▪️ вартість “закордонного” паспорта у разі його оформлення через ЦНАП становить 958 грн., через ДП “Документ - 1608 грн. (з них 650 грн - сервісний збір) (йдеться про звичайний термін виготовлення).

2️⃣Зростання тарифу на пакет сервісних послуг “Стандарт” стосується лише сервісних послуг в Україні.

Нагадуємо, ДП “Документ” доступний і за кордоном: 👉 https://pasport.org.ua/centers

Юридичний порадник для ВПО