Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

424 патронатні родини сьогодні виховують дітей в Україні. Понад третина з них — 164 — створені цьогоріч.

Дата: 25.12.2024 13:00
Кількість переглядів: 11

Фото без опису

✅ Такі результати стали можливими завдяки проєкту “Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату”, який впроваджується за ініціативи Мінсоцполітики та партнерів і покликаний збільшити кількість патронатних родин у громадах.

Це родини, які приймають на тимчасове виховання дітей, коли батьки не можуть про них піклуватися. Зараз в таких родинах живуть 800 дітей.

💬 “Патронат — це один зі способів зберегти дитині можливість бути в сімейному теплі замість інституційного закладу. Тобто можливість не травмувати ще більше дитину, яка опинилась в кризовій ситуації. Я дякую кожній патронатній родині — вихователям та помічникам — за стійкість. Ваша турбота про дітей в ці складні часи — безцінна. Вкотре наголошую, що Україні вкрай важливо мати якомога більше патронатних родин у громадах. Спільно з партнерами, громадами працюємо над тим, щоби ще більше людей, які мають досвід роботи з дітьми, розглянули можливість стати патронатними вихователями”, — говорить Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.

Нагадаємо, з липня цього року щомісячна грошова винагорода патронатного вихователя складає 3 мінімальні заробітні плати, також запроваджена можливість мати оплачуваного помічника.

Детальніше 👉 http://bit.ly/3ZPfHhC

Міністерство соціальної політики України 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь