Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

Чи можуть вступати за спрощеною процедурою ВПО, які перемістилися не у 2025 році?

Дата: 19.04.2025 11:13
Кількість переглядів: 37

Чи можуть вступати за спрощеною процедурою ВПО, які перемістилися не у 2025 році?

Користуватися спрощеною процедурою вступу через освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» можуть вступники, які проживають на території ведення бойових дій чи тимчасово окупованих територіях України, або здійснили переміщення з них у рік вступу (2025 рік).

Тому у разі переміщення з прифронтових або тимчасово окупованих територій раніше 2025 року вступники мають складати національний мультипредметний тест (НМТ) та не можуть вступати через освітній центр.

Детально про те, хто може вступати за спрощеною процедурою та як це зробити, у статті  ГО Донбас SOS – bit.ly/4iiJMhu

ГО Донбас SOS


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь