Військова служба

Долучайтеся до високотехнологічного підрозділу, подайте заявку на сайті Drone Force!

FPV-дрони дають змогу швидко завдавати удару, перебуваючи у відносній безпеці. Саме тому, щоб заподіяти істотної шкоди ворогу, усі бригади Сухопутних військ комплектуються фахівцями безпілотних систем.

09:36 17.10.2024

Увага важлива інформація! Розширення загону «Злі птахи» та набір у наші лави!

Якщо бажаєш мобілізуватись в сучасний підрозділ, де життя кожного бійця є найвищою цінністю, а ретельність у плануванні операцій поєднується з жагою перемоги та люттю до ворогів, пиши нам на: recruit@zliptakhy.com

11:26 14.10.2024

Будь собою – обери службу в ЗСУ!

Будь собою – це не просто гасло. Це заклик знайти своє покликання і долучитися до справи, яка сьогодні має особливе значення. ЗСУ пропонують безліч можливостей для саморозвитку, навчання та кар'єрного зростання.

10:21 13.10.2024

Обирай військову освіту!

Вступ до вищого військового навчального закладу – це чудова можливість приєднатися до військової спільноти, отримати звання офіцера та працювати безпосередньо на Перемогу в лавах Збройних Сил України.

14:28 12.10.2024

Наближаємо перемогу разом!

21 окремий батальйон спеціального призначення окремої президентської бригади запрошує долучатися до рядів оборонців України.

11:21 11.10.2024