ВПО

У громадах чотирьох областей ВПО можуть зареєструватися на отримання компенсації за теплопостачання

У межах проєкту «Підготовка до зими 2024–2025» вразливі категорії переселенців, які проживають у низці громад Донецької, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей, можуть отримати грошові виплати для компенсації платежів із постачання теплової енергії.

08:20 16.10.2024

Реабілітація дітей до трьох років, які народилися передчасно або хворими, є безоплатною для сімей внутрішньо переміщених осіб

Зі 128 дитячих лікарень, діагностичних та спеціалізованих центрів з реабілітації, які законтрактовані з НСЗУ, батьки зі статусом внутрішньо переміщених осіб можуть обрати будь-який медзаклад, незалежно від місця реєстрації чи проживання, та пройти курс реабілітації. Для проходження курсу необхідне електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря.

14:42 15.10.2024

Чи можна відновити довідку ВПО, якщо людина випадково видалила її в Дії?

Юридичний порадник для ВПО пояснює, що скасування довідки ВПО, у тому числі онлайн, призводить до юридично значимих наслідків - людина втрачає “статус” ВПО й право на виплати допомоги на проживання.

14:10 11.10.2024

Можливості продовження допомоги на проживання ВПО особам, які досягли 60-річного віку.

Відповідно до абз. 4 п.13-4 Порядку виплата допомоги призначається на другий шестимісячний період на підставі подання заяви на призначення допомоги, зокрема, особам, які втратили працездатність, у тому числі особам, що досягли 60-річного віку, але не мають права на пенсійну виплату та/або отримують державну соціальну допомогу відповідно до законодавства. Чи є така можливість безумовною?

08:14 09.10.2024

Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст» запрошує всіх, хто опинився в складних життєвих обставинах, до свого шелтеру в Херсоні.

Вони надають безкоштовний тимчасовий прихисток терміном на 4-6 місяців. У шелтері є все необхідне для комфортного проживання: постіль, кухня з посудом, душові кабінки, пральні машини та цілодобова охорона.

12:01 05.10.2024