Ветеранська політика

Новий дайджест можливостей для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин від Українського ветеранського фонду

У цій добірці — про фінансову підтримку для ветеранського бізнесу, навчання, юридичні консультації, психологічну допомогу та багато іншого.  До 18 жовтня триває прийом заявок на 11-й конкурс підтримки ветеранського бізнесу від Українського ветеранського фонду “Варто 11.0”. Подавати проєктні заявки можуть ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані як ФОП; дружина або чоловік ветерана, які зареєстровані як ФОП (проєкти мають бути спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я); юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за рік до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України. Детально про умови конкурсу: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-11-0/.

19:19 13.10.2024

Виплати родинам військових у разі полону чи зникнення безвісти: Рада ухвалила важливий закон

Народні депутати підтримали в цілому законопроєкт №11407, яким вносяться зміни до статті 9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

15:40 10.10.2024

Ветерани та ветеранки, які через свій стан здоров'я потребують постійного прийому певних ліків, можуть отримати такі препарати безоплатно або з частковою доплатою.

Для цього лише потрібно мати е-рецепт від сімейного або лікуючого лікаря. Препарати та медичні вироби за рецептом відпускаються без прив’язки до місцевості в будь-якій аптеці України, яка уклала договір з НСЗУ за програмою “Доступні ліки”.

20:53 07.10.2024

Традиційна добірка можливостей і корисної інформації для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин  від  Українського ветеранського фонду

Подбайте про свій бізнес. Український ветеранський фонд відшкодовує 20 тисяч гривень за програмою мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи. Це можуть бути зарядні станції та генератори, компʼютерна техніка та фотоапарати, устаткування для виробництва та багато іншого. Подавати заявки можуть ветерани, ветеранки, дружина, чоловік, батько, мати, дитина (у тому числі усиновлена) учасника чи учасниці бойових дій, а також загиблих захисників. Деталі: https://veteranfund.com.ua/projects/20000-2/

16:44 06.10.2024