Корисна інформація

Поширені помилки, які роблять батьки під час державної реєстрації малюка та поради - як їх уникнути

Поява на світ дитини – це не лише велика радість, але й відповідальність, яка вимагає виконання певних юридичних процедур, однією з яких є державна реєстрація народження малюка. Проте, навіть тут деякі батьки роблять поширені помилки, які можуть ускладнити процес та призвести до зайвих клопотів. Розглянемо п'ять таких помилок та способи їх уникнення.

14:35 17.10.2024

В реаліях сьогодення, активні бойові дії можуть призвести до втрати документів реєстраційної справи, яка складає сукупність документів у паперовій та/або електронній формі, що подавалися для проведення реєстраційних дій.

Організація зберігання реєстраційних справ покладається на керівника суб’єкта, що уповноважений на зберігання реєстраційних справ, а забезпечення зберігання реєстраційних справ покладено на посадову особу із зберігання реєстраційних справ.

16:11 16.10.2024

Для зберігання важливих документів особи, які не мають можливості зберігати певні документи самостійно, можуть звернутися за допомогою до нотаріуса.

Іноді життєві обставини змушують нас шукати безпечне місце для зберігання важливих документів, боячись їх втрати чи пошкодження. Це можуть бути документи про освіту, нагороди, видані органами реєстрації актів цивільного стану, документи про право власності на нерухоме майно, а також ділове або приватне листування. У таких випадках на допомогу приходить нотаріус, забезпечуючи надійне зберігання документів відповідно до законодавства України.

12:11 15.10.2024

У разі внесення змін до статуту громадського об’єднання, їх необхідно внести і до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр).

10:53 15.10.2024