Турнір серед юних спортсменів з настільного тенісу, шашок та шах

Дата: 12.03.2021 11:24

Фото без опису11 березня у спортивному залі та холі Нижньосірогозького ліцею провели турнір серед юних спортсменів з настільного тенісу, шашок та шах.

У змаганнях прийняли участь 8 команд юнаків та дівчат 2003 року народження та молодших ліцеїв Нижньосірогозької територіальної громади: Нижньосірогозького (вчитель фізичної культури Іван Федорець); Нижньоторгавського (вчитель фізичної культури Вадим Пилипенко); Першопокровського (вчитель фізичної культури Ірина Кравченко); Вербівського (вчитель фізичної культури Олексій Вороний); Верхньосірогозького (вчитель фізичної культури Андрій Носов); Новоолександрівського (вчитель фізичної культури Сергій Болсун); Вільненського (вчитель фізичної культури Сергій Овчаров); Сірогозького (вчитель фізичної культури Ігор Каміньков). Вважається, що шахи та шашки - це гра для справжніх інтелектуалів. Від них не відстає і настільний теніс, який також тренує не лише тіло, але й мозок. Адже не дарма є другим за популярністю масовим спортом і наймолодшим з основних видів спорту в світі. Тож сьогодні юні інтелектуали спритністю та розумом доводили свою неперевершеність. Протягом чотирьох годин тривали спортивні змагання. Видовище було захопливим та емоційним. Учасники показали належний рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння прораховувати суперника. Компетентне журі (Вадим Іванюк, Валерій Татаринцев – шахи, шашки; Олег Гладун Станіслав Чудновський – настільний теніс) оцінювало успішні виступи у особистому змаганні, індивідуальну техніко-тактичну підготовку кожного гравця, а також відзначало командну гру. За результатами проведених ігор були розподілені місця та визначені переможці. Так, серед шахістів перемогу здобула команда Нижньоторгаївського ліцею (вчитель фізичної культури Вадим Пилипенко); ІІ місце – Нижньосірогозький ліцей (вчитель фізичної культури Іван Федорець) та ІІІ місце – Першопокровський ліцей (вчитель фізичної культури Ірина Кравченко). За результатами ігор у шашки перемогу здобула команда Нижньосірогозького ліцею (вчитель фізичної культури Іван Федорець); ІІ місце – Вербівський ліцей (вчитель фізичної культури Олексій Вороний) та ІІІ місце – Нижньоторгаївський ліцей(вчитель фізичної культури Вадим Пилипенко) . Переможці серед команд за результатами гри у настільний теніс розподілилися наступним чином: І місце – Верхньосірогозький ліцей (вчитель фізичної культури Андрій Носов); ІІ місце – Першопокровський ліцей (вчитель фізичної культури Ірина Кравченко) і ІІІ місце – здобула команда Новоолександрівського ліцею (вчитель фізичної культури Сергій Болсун). Урочисте закриття спортивного свята та нагородження переможців і учасників провели судді турніру: Станіслав Чудновський, Валерій Татаринцев та Олег Гладун. Переможці спортивних змагань були нагороджені Почесними грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньосірогозької селищної ради. Метою даного заходу є залучення підростаючого покоління до активної спортивної діяльності, сприяння їх інтелектуальному розвитку, підвищення творчої активності, розвитку фізичної культури та спорту в громаді. Щиро вітаємо переможців та учасників турніру. Дякуємо вчителям фізичної культури за гарну підготовку ліцеїстів, а усім гравцям за чудову гру. Бажаємо всім доброго здоров’я.