Колегія Херсонської обласної державної адміністрації від 17.03.2021

Дата: 17.03.2021 16:12

Фото без описуУ режимі онлайн-конференції сьогодні взяли участь у роботі колегії Херсонської обласної державної адміністрації, яку провів голова облдержадміністрації Сергій Козир.

На засіданні обговорили питання про: стан підготовки агропромислового комплексу області до проведення весняно-польових робіт у 2021 році; стан надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19; організаційний план розвитку систему надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми на 2021 – 2026 роки; виконання обласної програми розвитку міжнародного аеропорту «Херсон» на 2018 – 2020 роки; виконання у 2020 році обласної програми «Дітям Херсонщини – безпечне харчування на 2020 – 2022 роки та підвели підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року та обговорили підготовку до оздоровчого сезону 2021 року.

Для надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій у поточному році Нижньосірогозькою селищною радою сформовано персоніфіковану базу даних дітей пільгових категорій, яка на даний час оновлюється. У 2021 році послугами оздоровлення та відпочинку прогнозується охопити 802 дитини пільгової категорії, з наявних 1146, що складає 70%. З них: 561 дитину буде долучено до відпочинку; 241 - до оздоровлення.

Для забезпечення оздоровчої кампанії у 2021 році планується залучити 500 тис.грн. На закупівлю путівок у позаміських таборах у бюджеті селищної ради у 2021 році передбачено видатки у сумі 400 тис.грн. Орієнтовно планується придбати 60 путівок для дітей пільгових категорій, зокрема, дітей учасників АТО/ООС, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Для проведення відпочинку у пришкільних таборах планується залучити 100 тис.грн.