Засідання регіональної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.03.2021

Дата: 17.03.2021 19:45

Сьогодні, 17 березня,  у форматі онлайн-конференції прийняли участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови облдержадміністрації Сергія Козиря.

Було обговорено  впровадження додаткових обмежувальних заходів в закладах освіти області та дотримання протиепідемічних обмежень під час проведення масових релігійних заходів.

Звернули увагу на те, що сьогодні Мініcтeрcтво охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони, згідно з яким  Хeрcонщина опинилаcя у «помаранчeвій» зоні епідемічної небезпеки.