Профілактичний рейд на території с. Новопетрівка від 18.03.2021

Дата: 18.03.2021 16:24

Фото без описуСоціальний спокій у громаді сьогодні не менш важливий, ніж питання економічного характеру.

Саме усвідомлення цього аспекту дозволило соціальним службам, старості Євгену ВАСИЛЬЧЕНКУ та місцевому шерифу Петру ЗДОРОВЦЮ попередити переростання конфлікту у булінг в підлітковому середовищі в с. Новопетрівка.

18 березня 2021 року представниками комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Оленою ГЕРАСІМОВОЮ та Інною ГАНЖОЮ, відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради Олени ВЕЛИЧКО спільно з Петром ЗДОРОВЦЕМ проведено профілактичний рейд на території с. Новопетрівка. З двома неповнолітніми проведено інформаційно-роз’яснювальні бесіди щодо культури поведінки, поваги до однолітків та необхідності вирішувати будь-які конфліктні ситуації в рамках законодавства. Батькам роз’яснено про відповідальність за девіантну поведінку неповнолітніх дітей, поінформовано про норми спілкування у суспільстві. Акцентовано увагу на вихованні дітей власним прикладом.

Окрім того, здійснивши перевірку, встановлено факти періодичного нецільового використання коштів державної допомоги при народженні дитини. Матір запрошено на засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Нижньосірогозької селищної ради.