Розроблено проєкт Програми розвитку охорони здоров’я Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки

Дата: 19.03.2021 10:48

Фото без описуСтворення умов для ефективного та доступного медичного обслуговування всіх громадян, яке залежить не лише від матеріально-технічної бази, а й від забезпеченості кваліфікованими медичними кадрами є одним із основних завдань селищної ради.

В умовах діючих механізмів та обсягів фінансування первинної та вторинної ланки охорони здоров’я у громаді необхідно забезпечити потреби населення у всіх видах медичної допомоги у тому числі: забезпечення безкоштовними медикаментами для амбулаторного лікування та фінансування заходів та на виконання яких використання коштів Національної служби здоров’я України (НСЗУ) заборонено.

У зв’язку з чим, розроблено проєкт Програми розвитку охорони здоров’я Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки, який було розглянуто 17 березня на засіданні виконавчого комітету. Дана програма дасть змогу вдосконалити систему Фото без описунадання первинної, вторинної медичної допомоги населенню Нижньосірогозької селищної територіальної громади та забезпечить зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення, а її затвердження дасть можливість реалізувати впровадження програмно-цільового методу фінансування та залучити додаткові кошти із бюджету територіальної громади та інших джерел, не заборонених законодавством, для вирішення проблемних питань медичної допомоги на первинному та вторинному рівні.