Нагадування про небезпеку розведення вогнищ

Дата: 23.03.2021 08:53

Щорічно з початком весни пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, лісові насадження.

Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у весняний період.

Саме тому, з метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах нагадуємо мешканцям Нижньосірогозької селищної територіальної громади про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття.