Засідання постійної комісії з питань освіти, молоді і спорту, культури від 23.03.2021

Дата: 23.03.2021 09:25

Збільшено обсяг фінансування на проведення заходів з оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги з частковим фінансуванням вартості путівок за кошти бюджету селищної територіальної громади.

Фото без описуНапередодні проведення чергової VІ сесії селищної ради, 23 березня, провели ряд засідань постійних комісій, на яких попередньо з депутатами селищної ради погодили питання, які буде винесено на розгляд депутатського корпусу на засіданні сесії селищної ради 25 березня. Розпочали з засідання постійної комісії з питань освіти, молоді і спорту, культури, на порядок денний якої було винесено 4 питання.

А саме: про реорганізацію (припинення) шляхом приєднання комунальної установи «Нижньосірогозька централізована бухгалтерія з обслуговування закладів культури»; про комунальний заклад «Нижньосірогозький Центр культури і дозвілля»; про Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, засновником якого є Нижньосірогозька селищна рада та про внесення змін та доповнень до Програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на 2021-2025 роки.Фото без опису

У даній Програмі внесені зміни в частині сприяння поліпшенню матеріально - технічної бази закладів відпочинку та забезпечення харчуванням пільгової категорії дітей, а також збільшено обсяг фінансування у 2021 році на проведення заходів з оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги з частковим фінансуванням вартості путівок за кошти бюджету селищної територіальної громади. За результатами обговорення всі питання було погоджено та прийнято рішення про їх винесення на розгляд сесії селищної ради.