Спільне засідання постійних комісій з питань медицини, охорони здоров’я, соціального захисту населення та мандатної, з питань депутатської діяльності

Дата: 23.03.2021 14:10

Наступним відбулось спільне засідання постійних комісій з питань медицини, охорони здоров’я, соціального захисту населення та мандатної, з питань депутатської діяльності.

Фото без описуНа засіданні розглянули 12 питань, серед яких 6 проєктів Програм селищної ради: безоплатної правової допомоги населенню Нижньосірогозької селищної територіальної громади; профілактики злочинності та правопорушень на території Нижньосірогозької селищної ради на 2021рік; регулювання чисельності безпритульних тварин на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021- 2022 роки; соціального захисту населення Нижньосірогозької селищної територіальної громади; розвитку охорони здоров'я Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки та затвердження фінансового плану комунального некомерційне підприємство «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021 рік; індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021 – 2027 роки.

Також членами постійних комісій розглянуто питання про: включення до переліку нових адміністративних послуг, які надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради; приведення у відповідність кодування адміністративних послуг Фото без описудо Реєстру адміністративних послуг; створення наглядової ради у сфері розподілу соціального житла.

Основними завданнями Наглядової ради є забезпечення громадського контролю за дотриманням законодавства з питань взяття громадян на соціальний квартирний облік та зняття з такого обліку, ведення соціального квартирного обліку громадян, розподілу соціального житла. На засіданні були розглянуті й інші організаційні питання. Всі питання порядку денного погоджені депутатами, по окремим - прийняті рішення про винесення їх на сесію селищної ради для затвердження.