Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Дата: 24.03.2021 10:33

Шановні жителі громади! Сьогодні увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом.

Фото без описуІсторія туберкульозу починається у 1882 році, з моменту відкриття Робертом Кохом палички туберкульозу. Відтоді від даної хвороби загинуло понад 200 мільйонів людей у світі. В Україні з кожним роком реєструється все більше випадків туберкульозу, помирає - близько 3 тисяч людей.

В умовах, коли Україна потерпає не тільки від туберкйльозу але й має новий виклик, пов’язаний з пандемією Covid-19, дуже важливо об’єднати зусилля влади, медичної та пацієнтської спільноти задля подолання цієї небезпечної хвороби. У цей непростий для України час, лікарі-фтизіатри, працівники протитуберкульозних установ та закладів стоять в перших рядах на сторожі здоров’я усіх громадян України, захищаючи українців від страшної недуги – туберкульозу. Завдяки їх високому професіоналізму та самовідданій праці тисячі українців подолали цю недугу.

Шановні Сірогозці, дбайте про своє здоров’я, вчасно звертайтеся до лікарів та будьте здорові!

З повагою, Селищний голова Дмитро Такаджи