Проведено засідання президії селищної організації ветеранів війни та праці

Дата: 24.03.2021 13:02

Фото без описуСьогодні селищний голова Дмитро Такаджи разом з секретарем селищної ради Світланою Кутіщевою, перед початком засідання президії громадської організації «Нижньосірогозька селищна організація ветеранів війни та праці», обговорити актуальні питання з членами президії.

Дмитро Такаджи розповів представникам ветеранської організації про стан справ у громаді, про проведену роботу, перспективи розвитку та вдосконалення роботи з надання адміністративних та соціальних послуг різним верствам населення територіальної громади і вікових категорій, а також про відкриття Нижньосірогозького Центру надання соціальних послуг, який стане комплексним закладом соціального захисту населення, відділення якого проводитимуть соціальну роботу та надаватимуть соціальні послуги вразливим групам населення, які перебувають у складних життєвих обставинах, охоплюючи жителів всіх населених пунктів від наймолодшої вікової категорії до людей похилого віку.

Окремо обговорили питання впровадження талонної системи для перевезення пільгових категорій громадян Нижньосірогозької селищної ради на автомобільному транспорті загального користування міського і приміського сполучення. Під час діалогу селищний голова зауважив, що найближчим часом при Центрі надання соціальних послуг планується впровадити послуги «соціального таксі», яким зможуть скористатися громадяни саме вразливої категорії. ДаліФото без опису нараду проводив голова громадської організації «Нижньосірогозька селищна організація ветеранів війни та праці», голова президії ветеранської організації Анатолій Шокарєв. Він розповів про плани, які планується здійснити найближчим часом та відзвітував про проведену роботу за минулий рік. Довідково: Відділом соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради розроблено Програму соціального захисту населення Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки, яку завтра буде винесено на розгляд депутатського корпусу для затвердження.

Заходами даної Програми передбачається: проводити роботу з обстеження матеріально-побутових умов та обслуговування ветеранів війни та праці, осіб з обмеженими фізичними можливостями з метою взяття їх на облік та надання різних видів допомог; забезпечити розширення переліку соціально-побутових послуг, надання медико-соціальної допомоги, психологічної підтримки людям похилого віку, особам з обмеженими фізичними можливостями, ветеранам війни та праці; створити умови підвищеної комфортності для проживання ветеранів війни в стаціонарному відділенні постійного проживання комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»; надання матеріальної допомоги ветеранам війни по відзначенню пам’ятних дат та ювілейних дат, а саме: 90, 95, 100 років; забезпечувати виплату щомісячної стипендії інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 і більше років та інші заходи.