Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи Нижньосірогозької селищної ради – начальника відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва та інфраструктури селищної ради

Дата: 24.03.2021 17:04
Кількість переглядів: 702

 

Повідомлення про оголошення конкурсу

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Нижньосірогозька селищна ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи Нижньосірогозької селищної ради – начальника відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва та інфраструктури селищної ради.

 

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва та інфраструктури селищної ради.

Фото без описуОсоби, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Нижньосірогозької селищної ради такі документи:

  • заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • згоду на збір та обробку персональних даних;
  • заповнену особову  картку форми П 2ДС;
  • дві фотографії розміром 4 х 6 см;
  • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);
  • копію сторінок паспорта громадянина України;
  • копію ідентифікаційного номера;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • копію трудової книжки. 

 

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади:

Громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста,  стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 2 років, або в інших сферах управління не менше 3 років.

 

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого  самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, з питань архітектурної та містобудівної діяльності; вільно володіти державною мовою, вміти працювати  на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Згідно з чинним порядком   щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про регулювання містобудівної діяльністі», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», а також законодавства з  урахуванням  специфіки функціональних повноважень начальника відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва та інфраструктури Нижньосірогозької селищної ради.

 

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам, які є їхніми близькими особами;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

-в інших випадках, установлених законами.

           

Начальник відділу зобов’язаний:

Здійснювати керівництво діяльністю відділу, розподіляти обов’язки між працівниками та забезпечувати виконання покладених на відділ завдань.
Організовувати роботу і забезпечувати контроль за своєчасним виконанням працівниками відділу посадових обов’язків, розпоряджень та доручень селищного голови, секретаря ради, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Сприяти підвищенню кваліфікації та навчанню працівників, вносити
пропозиції селищному голові, секретарю ради про призначення на посади,
переведення на інші посади, звільнення з посад, про умови оплати праці,
заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників
відділу.
Забезпечувати складання службових характеристик працівників, які
підлягають атестації, розробляти посадові інструкції працівників відділу.

Забезпечувати дотримання працівниками відділу правил внутрішнього
трудового розпорядку.

Організовувати взаємодію з іншими відділами  селищної ради та виконавчого органу селищної ради.

Готувати проєкти рішень селищної ради та виконавчого комітету селищної ради, проєкти розпоряджень селищного голови з питань, що входять до компетенції Відділу.

Брати участь у засіданнях, нарадах, інших заходах з питань, що
належать до компетенції відділу.

Забезпечувати реалізацію державної політики у сфері містобудування та архітектури на території Нижньосірогозької селищної ради.

Здійснювати аналіз стану містобудування на території громади, організовувати  розроблення, проведення експертизи і забезпечення затвердження в установленому порядку генеральних планів населених пунктів, його складових частин, іншої містобудівної документації.

Забезпечувати додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури, державних стандартів, норм і правил, регіональних правил забудови населених пунктів, затвердженої містобудівної документації.

Вести облік забезпеченості містобудівною документацією Нижньосірогозької селищної ради, вносить пропозиції  необхідності розроблення та коригування відповідної містобудівної документації, сприяє розробленню, проведенні експертизи містобудівної документації, готує рішення щодо планування територій населених пунктів громади, вносить пропозиції щодо розроблення, коригування показників і затвердження схеми планування території ради.

Розробляти та подавати до селищної ради пропозиції щодо розміщення, будівництва житлово-цивільних, комунальних, промислових та інших об’єктів, створення інженерно-транспортної інфраструктури, розглядає і погоджує проєкти конкретних об’єктів архітектури та надає замовникам висновки щодо їх затвердження;

Організовувати в порядку, визначеному чинним законодавством створення і оновлення топографічних планів, призначених для складання генеральних планів ділянок будівництва об’єктів архітектури, підземних мереж і споруд, прив’язки будівель і споруд до ділянок будівництва, а також вирішення інших інженерних питань.

Надавати дозволи на проведення інженерних вишукувань для будівництва на території Нижньосірогозької селищної ради.

Створювати і вести архів містобудівної документації, матеріалів містобудівного кадастру.

Інформувати населення через засоби масової інформації про розроблення містобудівних програм розвитку Нижньосірогозької селищної ради, розміщення найважливіших об’єктів архітектури, організовує їх громадське обговорення в порядку, встановленому законодавством України.

Розробляти проєкти комплексних програм будівництва, у тому числі житлового, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Здійснювати моніторинг введення в експлуатацію соціально значущих та незавершених будівництвом об'єктів.

Здійснювати моніторинг проектування та будівництва об'єктів в рамках реалізації проєктів державного та місцевого значення громади.

        Посадовий оклад  начальника відділу –  6600,0 грн.

   Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за  адресою: вул. Садова,7 , смт. Нижні Сірогози Херсонської області, тел.  для довідок 2-12-53.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь