Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 24.03.2021 19:31

Фото без описуСьогодні заступник селищного голови Оксана ПОЛУЕКТО провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Нижньосірогозької селищної ради.

На порядок денний засідання винесено 7 питань, зокрема, 5 питань щодо неналежного виконання батьками батьківських обов’язків щодо утримання, виховання та навчання 12 дітей та взяття їх під соціальний супровід; утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування. 5 родин офіційно під підпис попереджені про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання ними їхніх обов’язків та можливе позбавлення батьківських прав відносно дітей.

Особам рекомендовано терміново вжити заходів для створення відповідних умов для проживання дітей, їх медичного обстеження та поверненням дітей до навчання.