Чергове засідання VІ сесії Нижньоірогозької селищної ради VІІІ скликання

Дата: 25.03.2021 17:31

Фото без описуПрацюємо над прийняттям важливих рішень для повноцінного функціонування у всіх напрямках діяльності громади. Сьогодні, 25 березня, під головуванням селищного голови Дмитра Такаджи проведено чергове засідання VІ сесії Нижньоірогозької селищної ради VІІІ скликання.

У роботі сесії взяли участь 24 депутата селищної ради, депутат обласної ради, заступники селищного голови, старости сіл та начальники відділів селищної ради. На порядку денному було 71 питання. Всі вони попередньо були опрацьовані та схвалені проєкти рішень по кожному з них на засіданнях постійних профільних комісій селищної ради. Враховуючи рекомендації комісій, депутати розглянули та ухвалили відповідні рішення по кожному із питань порядку денного.