Перше засідання новоствореної наглядової ради у сфері розподілу соціального житла

Дата: 26.03.2021 08:16

Фото без опису25 березня після засідання VI сесії селищної ради, на якому було утворено наглядову раду у сфері розподілу соціального житла при виконкомі Нижньосірогозької селищної ради, відбулось перше її засідання, на якому розглянуто питання про обрання голови, заступника голови та секретаря наглядової ради у сфері розподілу соціального житла.

Після обрання керівного складу ради, обговорили питання стосовно взяття на соціальний квартирний облік особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та надання їй соціального житла. За результатами розгляду, виконкому Нижньосірогозької селищної територіальної громади було рекомендовано поставити на соціальний квартирний облік дану кандидатуру та надати їй соціальне житло із житлового фонду соціального призначення.