Провели позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 26.03.2021 08:04

Фото без описуДля постановки на квартирний облік особи із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, сьогодні провели позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому було прийнято рішення про взяття на соціальний квартирний облік для позачергового отримання житла із житлового фонду соціального призначення особу із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та дорученно відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей селищної ради підготувати договір найму соціального житла терміном на один рік і звільнити дану особу від плати за наймане соціальне житло.