Обстеження територій інспекторами з благоустрою

Дата: 26.03.2021 15:34

Фото без описуІнспекторами селищної ради з благоустрою проводиться робота з населенням стосовно недопущення порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Згідно проведених обстежень територій було складено 3 приписи, з яких 2 оформлено державним установам та один – жителю громади. З порушниками правил благоустрою селища проведено роз’яснювальну роботу. Також 25 березня одну мешканку селища, було усно попереджено про необхідність у семиденний термін ліквідувати руйнування тротуару, внаслідок самочинного проведення робіт по прокладанню водопроводу.

У разі невиконання приписів інспекторами будуть складені адміністративні протоколи, які у подальшому будуть передані на розгляд до адміністративної комісії виконавчого комітету Нижньосірогозької селищної ради.

Довідково:

Відповідно до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення рішенням виконкому селищної ради від 17 лютого 2021 року інспекторам селищної ради: Лобачуку Олександру та Остапенку Андрію надані повноваження на складання протоколів про адміністративні правопорушення за статтями:

443 (Порушення правил щодо карантину людей);

150 (Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями);

152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів);

154 (Порушення правил тримання собак і котів);

155 (Порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю);

156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння);

1561 (Порушення законодавства про захист прав споживачів);

159 (Порушення правил торгівлі на ринках);

160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення.