Визначено процедуру передачі у власність громадян квартир (будинків), жилих приміщень (кімнат) у гуртожитках, що належать до комунальної власності Нижньосірогозької селищної територіальної громади

Дата: 26.03.2021 15:39

25 березня на засіданні сесії селищної ради депутатським корпусом виконавчий комітет Нижньосірогозької селищної ради визначено органом приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Нижньосірогозької селищної територіальної громади, затверджено Положення про орган приватизації житлового фонду та про порядок передачі у власність громадян квартир (будинків), жилих приміщень (кімнат) у гуртожитках, що перебувають у комунальній власності Нижньосірогозької селищної територіальної громади.

Особи, які на сьогодні проживають у житлових будинках комунальної власності територіальної громади мають можливість приватизувати житло. Дану послугу включено до переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради.