З настанням сприятливих умов, розпочали підготовчі роботи по облаштуванню тротуару

Дата: 27.03.2021 19:14

Фото без описуСьогодні, впродовж дня, на ділянці провулку, який з’єднує вулиці Садова та Незалежності, біля адміністративної будівлі, в якій розміщуються комунальна установа "Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг", фінансовий відділ селищної ради та інші організації активно здійснюються підготовчі роботи з відновлення тротуарного покриття.

Зранку працівниками філії «Нижньосірогозький райавтодор», під керівництвом головного інженера Миколи Кичука, проведено планування території. Продовжили естафету робітники бригади з благоустрою селищної ради, якими здійснюються роботи по встановленню бордюрів. Контролює процес проведення робіт заступник селищного голови Сергій Дашковський.

Відразу після завершення підготовчих робіт філією «Нижньосірогозький Райавтодор» будуть проведені роботи по укладці асфальтобетонного покриття.