У Нижньосірогозькій громаді відкрито Центр надання соціальних послуг

Дата: 30.03.2021 17:54

Фото без описуСьогодні, 30 березня, селищний голова Дмитро Такаджи разом з гостями: заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Шибаєвим та директором Департаменту соціального розвитку обласної державної адміністрації Вікторією Рильською відкрили Центр надання соціальних послуг.

Для створення даного Центру за кошти селищної територіальної громади із залученням спонсорськіх коштів у приміщенні Центру зроблений поточний ремонт, придбано нові меблі, телевізор, швейну та пральну машини, масажний стіл, спортивний інвентар, встановлені велотренажери, шведську стінку та інше обладнання. Загалом витрачено понад 150 тисяч гривень.Фото без опису У Центрі облаштовані робочі місця: перукаря, медичної сестри, прачки, майстра з ремонту взуття, швачки, інструктора з трудової адаптації, організатора культурно-дозвіллевої діяльності та адміністратора.

Функціонування комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» дасть змогу покращити якість надання базових соціальних послуг та збільшити кількість охоплення жителів громади, які їх потребують.