Соціальним працівникам вручили велосипеди

Дата: 30.03.2021 19:24

Фото без описуДля обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян, які не здатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги, у Центрі надання соціальних послуг працює 22 соціальних працівника. Охоплюючи всі населені пункти, вони на постійній основі надають послуги понад 200 особам.

Для цих соціальних працівників за кошти територіальної громади придбано 22 велосипеди, які сьогодні були вручені під час урочистого відкриття Центру надання соціальних послуг. Сподіваємось, що дані засоби пересування значно полегшать умови праці соціальних працівників та допоможуть оперативно надавати соціальні послуги.