Для надання соціальних послуг у Нижньсірогозькому центрі надання соціальних послуг утворено 3 відділення

Дата: 30.03.2021 19:05

Фото без описуПід час представлення Центру надання соціальних послуг заступнику голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрію Шибаєву та директору Департаменту соціального розвитку обласної державної адміністрації Вікторії Рильській директор Центру Вікторія Кузнецова розповіла, що комунальну установу «Нижньсірогозький центр надання соціальних послуг» в Нижньосірогозькій селищній територіальній громаді було створено 26 січня 2021 року.

Даний Центр є комплексним закладом соціального захисту населення, відділення якого провадять соціальну роботу та надають соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах. Для надання соціальних послуг у центрі утворено 3 відділення: відділення соціальної роботи, відділення соціальних послуг за місцем проживання, відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання та соціально-психологічної реабілітації дітей. Протягом дня буде надаватися біля 12 послуг для 40 осіб. У кожному старостинському окрузі та у селищі Нижні Сірогози працюють фахівці із соціальної роботи. Разом з цим, у старостинських округах вивчатиметься потреба у наданні соціальних послуг, виявлятимуться особи, що потребують надання соціальних послуг вдома, відповідно до цього здійснюватимуться виїзди по селам територіальної громади мультидисциплінарної команди по наданню соціальних послуг за місцем проживання та визначенню потреб у наданні таких послуг.