Ділитися та переймати досвід завжди корисно

Дата: 01.04.2021 13:07

Фото без описуСьогодні, 01 квітня, селищний голова Дмитро Такаджи провів робочу зустріч з головою Мангушської об’єднаної громади Донецької області Володимиром Караберовим.

Поспілкувалися про організацію роботи з надання комунальних послуг населенню. Розповів про новостворене комунальне підприємство «КОМСЕРВІС» у Нижньосірогозькій громаді та про труднощі, які виникають під час передачі майна сільськими комунальними підприємствами, яке перебуває у них на балансі.

В свою чергу Володимир Ілліч розповів про Мангушське комунальне підприємство «Управління комунальних підприємств», про результати передачі майна, про матеріально-технічну базу та послуги, які надаються підприємством. Спілкування з колегами завжди корисне, так як обмін досвідом дає відповіді на більшість проблемних питань і допомагає в роботі.

Враховуючи, що обидві громади новостворені в кінці 2020 року, після місцевих виборів, тож у ході роботи виникають однакові питання, які спільно вирішувати набагато легше.