Все більше жителів Сірогозщини долучається до благодійної акції зі здачі крові

Дата: 01.04.2021 15:58

Сьогодні у Нижньосірогозькій громаді, на базі комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький центр первинної медико-санітарної допомоги», відбувся «День донора», в якому взяли участь 53 особи.Фото без опису

Серед донорів: депутати селищної ради, працівники селищної ради та її відділів, староста сіл Першопокровка, Богданівка, Анатолівка, Дем’янівка, Догмарівка, Косаківка, Новопетрівка, медики, педагоги, громадські діячі та просто свідомі жителі громади. Більшість з них є постійними донорами, а дехто прийшов вперше. Фото без описуБули й сімейні пари. Здійснювала забір крові виїзна бригада Каховської філії Херсонського обласного центру служби крові під керівництвом завідувачки Галини Сіліної.

Дякуємо медичним працівникам та учасникам благодійної акції за таку благородну та необхідну справу, завдяки якій буде врятоване не одне життя. Бажаємо всім міцного здоров’я.