Переймаємо досвід інших громад

Дата: 03.04.2021 15:02

Фото без описуПостійно вивчаємо позитивний досвід колег із інших областей, який би ми могли запровадити у громаді. Минулими вихідними спілкувалисяся з колегами із Донецької області, які 23 березня 2021 року відкрили молодіжні центри у селах Ольгинка та Вільне Волноваського району, реконструювавши старі будівлі.

На Сірогозщині є багато вільних комунальних будівель, які для збереження ми пропонуємо для надання в оренду. Чому б нам не створити місця для молоді, в яких вони б могли навчатися, втілювати свої Фото без описупроєкти, ділитися презентаціями, проводити майстер-класи, зустрічі та відпочивали? Адже у нас є всі можливості. Перш за все, необхідно визначитись з приміщенням, розробити проєкт, подати його на участь у конкурсі для залучення коштів інвесторів у Нижньосірогозьку громаду, придбати сучасні меблі та необхідне обладнання. Наша молодь потребує місць, в яких би вони могли реалізовувати свої таланти та можливості. Тож працюємо над впровадженням даної ідеї.