Викладачі Вербівського ліцею відкриті для роботи в дистанційному режимі

Дата: 06.04.2021 08:40

Педагоги та учні продовжують опановувати навчальний матеріал на онлайн-платформах.

Після перегляду різних сервісів обрали для онлайн-навчання платформу ZOOM, viber, телеграм, а для завдань та зворотного зв’язку з першого дня працює система Classroom.

Цікавими проходять заняття в початковій ланці. Так, учні 3 класу разом із вчителькою Рощина І.П. під час онлайн-конференції з української мови працювали над діагностичною роботою «Іменник. Прикметник», а на уроці мистецтва виконали сюжетні малюнки за темою «Бджілка-трудівниця».

Волошина С.В. з учнями  2 класу в ході онлайн-уроку з математики опрацьовували тему  «Розв’язування задач. Доповнення рівностей».

Змістовним пройшов онлайн-урок з української літератури у 6 класі: «Гумор і сатира. Байки Леоніда Глібова», учитель Романовська А.І.. У кінці заняття учні поділилися «реакцією», позитивними емоціями.

Караянова О.І. урок української мови у 9 класі «Складні речення з різними видами зв'язку» провела у формі питання-відповіді. Учні закріпили та перевірили свої знання, пройшовши тестові завдання google-форми.

Волошин Ю.Я., використовуючи viber, провів  в 11 класі урок з «Алгебри і початки аналізу» на тему: «Ірраціональні вирази». В процесі навчання учитель спілкувався з учнями, пояснював матеріал, відповідав на запитання, проводив опитування.

Звичайно, ніщо не замінить живого спілкування, та реалії життя нас навчають знаходити нові ресурси для опановування навчальних програм.