Шановні жителі селища!

Дата: 06.04.2021 15:30

Фото без опису На сьогодні ми є громадою. Кожен з нас є господарем на своїй території і у кожного є бажання, щоб довкола був порядок та все бездоганно працювало. На жаль, деякі несвідомі громадяни для своєї самореалізації не придумали нічого кращого, ніж руйнувати все довкола. Цими вихідними у центрі селища невідомі особи зламали огорожу біля кінотеатру, вуличну вбиральню біля будинку культури та бордюри, які щойно було встановлено біля комунальної установи «Нижньосірогозький Центр надання соціальних послуг». Раніше було зламано лавки та ця ж сама вбиральня біля будинку культури, яку нещодавно відновлено.

Бригада з благоустрою селищної ради активно працює над проведенням робіт з благоустрою в селищі. Кожен бажаючий може долучитися до змін. Для того, щоб ми стали жити краще, перш за все, повинні змінити свій світогляд. Немає куди діти енергію - посадіть дерево, приберіться біля двору, нарубайте дров стареньким, займіться спортом. Жителі громади будуть вам вдячні за добрі вчинки та й робити їх можна вдень.

Бажаємо всім успіху і процвітання.