Розпочала свою роботу виїздна мультидисциплінарна команда по наданню соціальних послуг за місцем проживання та визначенню потребою у наданні таких послуг

Дата: 07.04.2021 14:29

Фото без опису

06 квітня мультидисциплінарною командою комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» здійсненно виїзд до села Верхні Сірогози фахівеців із: соціальної роботи, перукаря,  медичної сестри, робітників з комплексного обслуговування будинків.  Фахівцем із соціальної роботи, який працює на території старостинського округу сіл: Верхні Сірогози, Новоолександрівка, Сірогози була проведена попередня робота з вивчення потреб осіб, які перебувають на обслуговування у селі Верхні Сірогози.

У ході поїздки було надано послуги перукаря шести громадянам, здійснено розпилювання та порубку дров,  обрізку винограду двом особам.

Медичною сестрою проведено медико-роз’яснювальну роботу щодо профілактики виникнення та поширення респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією, всім бажаючим було запропоновано та надано послугу з вимірювання тиску.

Центром надання соціальних послуг вивчено проблемні  питання та нагальні потреби громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, визначено пріоритетні напрямки роботи виїзна мультидисциплінарна команда на найближчий період до інших населених сіл територіальної громади.