Сьогодні провели нараду щодо фінансової підтримки медичної сфери

Дата: 08.04.2021 11:44

Обговорили проблеми, які виникають у ході роботи і для вирішення яких необхідні певні кошти. Серед обговорених питань: забезпечення своєчасної виплати пільгових пенсійних виплат медичним працівникам; організація харчування хворих; дотримання вимог щодо доступності маломобільних груп населення до медичних закладів, у тому числі всередині будівель.

Окремо розглянули можливість придбання нового діагностичного обладнання, необхідного для своєчасного виявлення хвороб. До того ж, нове обладнання дасть змогу лікарні заробляти кошти на власне утримання.

Домовились вирішувати проблеми у тісній співпраці. Головна мета, щоб жителі громади могли отримували всі медичні послуги на місці, не виїжджаючи до районного або обласного центру та, щоб ці послуги надавалися якісно.