Запрошуемо до «Університету третього віку»

Дата: 08.04.2021 13:44

Основною метою соціального проекту «Університет третього віку» – є реалізація принципу навчання людей старшого віку впродовж усього життя та підтримка фізичних, психологічних та соціальних здібностей.

При цьому відвідувачі отримають необхідні для повноцінного існування в сучасному світі знання, відчують себе потрібними, усвідомлять, що життя продовжується і межі пізнання не існує. «Університет третього віку» дозволить пенсіонерам розкрити у собі ті таланти, які були притиснуті сірими буднями, роботою, клопотами і родинними проблемами.

На базі комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг», який розташований за адресою смт Нижні Сірогози, вул.  Незалежності, 14 працюють гуртки за інтересами для літніх людей:

• гурток  фітнесу та гімнастики «Гарні та здорові»
      • проводимо розминку, займаємося на фітболі та велотренажерах.
  • гурток  рукоділля «Радість»
      • вишивання, в’язання, плетіння, малювання, різні поробки.
  • гурток домашні улюбленці «Покемон»
      • обговорюватимемо своїх улюбленців, їх утримання, лікування та прикраси для тварин.
  • гурток з вивчення комп’ютерної грамотності, мобільних телефонів «Кібертронік»
      • вивчатимемо як користуватись комп’ютером, створювати свої особисті сторінки у соціальних мережах, надсилати електронною поштою листи своїм рідним, близьким та знайомим;
      • робота з мобільним телефоном та його додатками (Приват 24, Вайбер, Фейсбук, Розетка, Нова пошта та ін.).
  • гурток культурного дозвілля «Шахи, шашки й доміно»
  • гурток «Посиденьки»
      • розмови на вільні теми, обговорення актуальних питань сьогодення, тощо;
      • відзначання днів народжень відвідувачів.
  • гурток любителів співу «Надвечір’я»

Проводимо тематичні зустрічі на різні теми за проханням відвідувачів (останній четвер місяця об 11.00) із залученням спеціалістів з лікарні, установ соціального захисту населення, пенсійного фонду та юриста.

Запрошуємо усіх бажаючих! Телефон для довідок та пропозицій (05540) 2-12-70