Для запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції та з метою дотримання карантинних обмежень працюємо в онлайн-режимі

Дата: 14.04.2021 15:49

Фото без описуСьогодні, 14 квітня, провели засідання виконавчого комітету Нижньосірогозької селищної ради. Під час засідання було розглянуто 38 питань.

Серед розглянутих питань: стан підготовки до пожежонебезпечного періоду 2021 року та визначення пріоритетних завдань з урахуванням недоліків, допущених у ході виконання протипожежних заходів протягом пожежонебезпечного періоду 2020 року; стан виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» у виконкомі селищної ради; забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян за І квартал 2021 року.

Також погоджено зміни та доповнення до 5 селищних програм: соціально-економічного та культурного розвитку Нижньосірогозької селищної територіальної громади;  протидії поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією COVID-19 на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021 рік ; підтримки малого та середнього підприємництва на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2023 роки; благоустрою населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки; соціального захисту населення  Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки та бюджету селищної ради на 2021 рік.

Крім того, у ході засідання членами виконавчого комітету  затверджено: План розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2026 роки; Порядок звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) комунальною установою «Центр надання соціальних послуг»; схеми організації дорожнього руху окремих ділянок дороги вулиць в смт Нижні Сірогози; положення про Трудовий архів Нижньосірогозької селищної ради та виконавчого комітету та призначення відповідальних осіб за Трудовий архів; проєкт селищної програми «Дітям Сірогозщини – безпечне харчування».

Прийняті рішення про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; комісії з обстеження сухостійних та фаутних дерев, що підлягають видаленню; уповноваження посадових осіб - старост на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Встановлені  скориговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання для усіх груп споживачів окремо на території кожного населеного пункту та водовідведення на території селища Нижні Сірогози.

Під час засідання членами виконкому було розглянуто ряд інших питань, що стосуються життєдіяльності громади.

З усіх  розглянутих питань виконавчий комітет селищної ради ухвалив відповідні рішення.