Відтепер старости сіл мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення

Дата: 14.04.2021 16:16

Фото без описуЗ метою повного забезпечення реального впливу на правопорушників у сфері адміністративних правовідносин, недопущення порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами чинного законодавства, сьогодні членами виконавчого комітету селищної ради уповноважено старост сіл на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Згідно рішення виконавчого комітету старост сіл Нижньосірогозької селищної ради, а саме:

Сергія Дєєва (староста сіл: Новоолександрівка, Верхні Сірогози, Сірогози);

Євгена Васильченка (староста сіл: Першопокровка, Анатолівка, Богданівка, Дем’янівка, Догмарівка, Косаківка, Новопетрівка);

Віталія Кривчика (с. Нижні Торгаї, Братське, Верхні Торгаї, Дальнє, Заповітне, Степне);

Світлану Куріну (староста сіл: Вільне, Верби, Донцове, Зернове, Змагання, Партизани, Чеховка, Новорогачинське)

уповноважено на складання протоколів про адміністративні правопорушення за статтями:

443 (Порушення правил щодо карантину людей);

150 (Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями);

152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів);

154  (Порушення правил тримання собак і котів);

155 (Порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю);

156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння);

1561  (Порушення законодавства про захист прав споживачів);

160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Складені адміністративні протоколи передаватимуться на розгляд до адміністративної комісії виконавчого комітету Нижньосірогозької селищної ради або іншому уповноваженому органу.

Шановні жителі громади! Дотримуйтесь правил благоустрою селищної ради. Бережіть довкілля – тут живуть наші діти! Нехай вони ростуть здоровими!