Виконкомом селищної ради затверджено Порядок звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) комунальною установою «Центр надання соціальних послуг»

Дата: 14.04.2021 16:30

Фото без описуЗгідно Порядку від плати/диференційованої плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) у виняткових випадках в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» (далі - установа) можуть звільнятися повністю або частково громадяни, яким встановлена диференційована плата за надання соціальних послуг у обсязі визначених державними стандартами соціальних послуг або встановлено надання платних послуг, у разі, коли члени сім’ї осіб, сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах через вплив несприятливих зовнішніх та або внутрішніх чинників:

- є особами похилого віку;

- визнані особами з інвалідністю в установленому порядку;

- залежні від психоактивних речовин, алкоголю;

- перебувають у місцях позбавлення  волі;

- мають невиліковні хвороби, що потребують тривалого лікування;

- осіб, які на день звернення потребують тривалого дороговартісного лікування, що підтверджується документально;

- осіб, які на день звернення перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку зі шкодою, завданою стихійним лихом,  пожежею, повінню, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією, в результаті відчуження нерухомого майна, житла, безпритульністю, безробітністю тощо;

- осіб, які уклали договір про відчуження нерухомості (квартири, будинку, земельної ділянки іншого майна), договір довічного утримання, заповіт на користь територіальної громади, закладу соціального захисту, який надає соціальні послуги.

Якщо на день звернення невідоме місце перебування членів сім’ї осіб/сімей або члени сім’ї є:

- особами похилого віку, або особами з інвалідністю з доходами менше прожиткового мінімуму для відповідної категорії осіб;

- мають невиліковні хвороби, що потребують тривалого та дороговартісного лікування, що підтверджується документально.

Звільнення від плати або диференційованої плати за обслуговування, надання соціальних послуг установою здійснюється за рахунок коштів передбачених у кошторисі комунальної установи «Центр надання соціальних послуг».

Рішення про звільнення від плати/диференційованої плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) приймає комісія з розгляду заяв із звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) створена при виконкомі Нижньосірогозької селищної ради.