Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території громади коронавірусу станом на 15 квітня

Дата: 15.04.2021 09:25

Станом на 15 квітня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 254 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 67 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – дітей.

Одужало з початку  карантинних обмежень 217 пацієнтів,  померло - осіб.  За  2021 рік одужало – 37 осіб, померло - особи.

На стаціонарному лікуванні нині перебуває хворих на коронавірусну інфекцію, на амбулаторному лікуванні - 20 пацієнтів.

Також на обліку перебуває 75 контактних осіб з хворими на COVID – 19.

З початку року працівниками поліції складено 1 адміністративний протокол за порушення вимог карантину та 112 постанов про адмінправопорушення ч.2 ст.44-3 КУпаП; працівниками Держпродспоживслужби складено 28 протоколів про адміністративне правопорушення.

Нижньосірогозьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області спільно з представниками поліції, регулярно проводяться моніторингові відвідування об’єктів щодо дотримання ними протиепідемічних вимог. З початку року на території громади всього було проведено 457 моніторингових відвідувань об’єктів (об’єктів торгівлі харчовими продуктами, об’єктів водопостачання, закладів громадського харчування, магазини, аптеки, банки, ринку, готелю, автостанції, пошти та ін.) та 297 рейдів.