14 квітня 2021 року відбувся виїзд мультидисциплінарної  команди комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» до с.Вільне, с.Верби, с.Змагання

Дата: 15.04.2021 13:52

На території цих населених пунктів проживає 14  громадян, які не здатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги, тому знаходяться на обслуговуванні у відділені соціальних послуг за місцем проживання.

Їх на постійній основі обслуговують 2 соціальні робітники Римма СПІВАК та Валерія ЯРМОЛЮК.

Для оперативного надання соціальних послуг громадянам та полегшення праці цим соціальним робітницям передано 2 нових велосипеди, придбаних за кошти місцевого бюджету, за що останні щиро подякували керівництву селищної територіальної громади.