Здійснено профілактичний рейд на території сіл Вільне, Змагання та Верби.

Дата: 15.04.2021 14:19

Фото без опису 14 квітня 2021 року представниками комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Інною ГАНЖОЮ та Анною ПОЛІЩУК спільно із «шерифом» Сергієм КРУЛІКОВСЬКИМ здійснено профілактичний рейд на території сіл Вільне, Змагання та Верби.

Відвідано 6 родин/17 дітей, що мають ризик опинитися в складних життєвих обставинах. Серед них 1 родина, в якій виховується дитина-інвалід. У 2-х родинах підтверджено факт складних життєвих обставин.

З 2- ма батьками, діти яких мають ознаки девіантної поведінки, проведено бесіди щодо необхідності формування у них навичок адекватного спілкування з оточуючими.

1 матір попередили про передбачену законодавством відповідальність за не створення належних умов проживання для дітей.

Окремо звертали увагу на забезпечення потреб дітей під час дистанційного  навчання.

У ході розмов в родинах інформували про нові соціальні послуги, що надаються Центром, у тому числі і про роботу кімнати денного перебування дітей з обмеженими фізичними можливостями.