В громаді створено трудовий архів

Дата: 15.04.2021 15:36

Трудовий архів створено при виконавчому комітеті Нижньосірогозької селищної ради для централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інФото без описуших правовідносин юридичних і фізичних осіб, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.

6660 справ трудового архіву, ліквідованих свого часу установ та підприємств Нижньосірогозького району, які зберігалися в архівному відділі Нижньосірогозької районної державної адміністрації передані до Нижньосірогозької селищної територіальної громади.

Працівник трудового архіву здійснює приймання документів з кадрових питань, документів тимчасового зберігання (до 10 років), у тому числі регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності та інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків, зборів, строки зберігання яких на момент ліквідації не закінчилися; веде облік юридичних осіб, що перебувають на стадії ліквідації (банкрутства) протягом ліквідаційної процедури, з метою контролю за впорядкуванням, забезпеченням збереженості архівних документів до передачі їх на зберігання до Трудового архіву; забезпечує відповідно до умов, визначених Укрдержархівом, тимчасове зберігання архівних документів ліквідованих юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців, які здійснювали свою діяльність (були зареєстровані) на цій території; здійснює на підставі договору з юридичною особою, фізичною особою - підприємцем науково-технічне опрацювання документів, що підлягають подальшому зберіганню в Трудовому архіві; веде облік документів, що зберігаються в Трудовому архіві, у тому числі шляхом створення та підтримання облікових баз даних; створює і вдосконалює довідковий апарат до архівних документів; видає архівні довідки, копії документів на запити фізичних і юридичних осіб.

Отже, у  разі потреби в отриманні архівних довідок про заробітну плату, копій документів (з кадрових питань) необхідно звертатися до архіваріуса селищної ради Гуменюк Оксани Володимирівни.

Трудовий архів селищної ради знаходиться за адресою: смт Нижні Сірогози вул. Садова, 13.